Zaznacz stronę

Usługi jakie oferowane są przez naszą firmę to m.in. montaż kominka w Gdańsku. Dlaczego jesteśmy jednym z liderów w Gdańsku? Przede wszystkim wynika to z naszego wieloletniego doświadczenia w montażu oraz zabudowie wkładów kominkowych. Prowadzona działalność od ponad 20 lat, gdzie pierwsze kroki stawialiśmy w 1995 roku owocuje gwarancją jakości i bezpieczeństwem użytkowania. Zlecając nam montaż powinno się wiedzieć, że naszym bezapelacyjnym priorytetem jest bezpieczne świadczenie usług.

Tak wysoką jakość jesteśmy w stanie zapewnić dzięki temu, że nieustannie się szkolimy. Stawiamy na poszerzanie swojej zarówno w montażu, jak zabudowach kominków. Jakimi certyfikatami możemy się pochwalić? Są to m.in. certyfikatu jeden z topowych firm JOTUL, a także szkoły kominkowej z zakresu szkolenia technicznego.

Finalnie warto dodać, że w naszej ofercie znajduje się nie tylko montaż, ale także sprzedaż kominków oraz akcesoriów. W ofercie posiadamy kominki renomowanej firmy JOTUL, której również posiadamy przedstawicielstwo.