Zaznacz stronę

Sprzedaż kominków Gdańsk to jeden z elementów składowych oferty naszej firmy. Do dystrybucji wykorzystujemy tylko kominki od sprawdzonych producentów. Z całą pewnością można zaliczyć do nich firmę JOTUL, która na swoje m.in. norweskie żeliwne piece daje aż 25 lat gwarancji. Przemawia przez nie nowoczesne wzornictwo. Jeśli nie wiesz, jaki kominek wybrać doradzimy Ci bez najmniejszego problemu. Na rynku działamy od ponad 20 lat. Dzięki temu w branży kominkowej jesteśmy specjalistami i wiemy na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniego kominka.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje także montaż i instalację kominków. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć kompletne usługi. W naszej ofercie znajdują się kominki takich producentów, jak m.in. JOTUL, Arysto, Scan, czy też Unico. Są to liderzy na rynku i dostarczają profesjonalne kominki oraz akcesoria do nich.

W samym mieście Gdańsk posiadamy bardzo duże grono zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i oczywiście nie zawiedli się. Przekonali się, że mają do czynienia z fachowcami, którzy z pewnością wiedzą co robią.