Zaznacz stronę

Nasza firma zajmuje się montażem i obudową wkładów kominkowych, ale to także sprzedaż kominków Gdynia. W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są produkty takich marek, jak JOTUL, Scan, czy też Unico. Wszystkie osoby, które interesują się tą branżą wiedza, że są to topowe marki.

W skład naszej oferty sprzedażowej wchodzą wkłady kominkowe powietrzne, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, piece wolnostojące oraz akcesoria kominkowe. Dzięki dużemu wyborowi jeśli chodzi o firmy, jakie posiadamy w dystrybucji każdy powinien znaleźć coś dla siebie zarówno pod względem cenowym, jak i estetycznym.

Podkreślmy też fakt, że dodatkowo zajmujemy się montażem i instalacja, dzięki czemu działamy w sposób kompleksowy. Kupując za naszym pośrednictwem kominek w mieście Gdynia można dodatkowo zlecić jego montaż w naszej firmie, który zostanie przeprowadzony w profesjonalny sposób. Działamy na rynku już ponad 20 lat, dzięki czemu dajemy stuprocentową gwarancję jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług.